APK indir 0

Android Auto Uygulaması ve Kullanımı

Android Auto uygulamasına ait Android yükleme dosyası olan Android Auto apk dosyasını da aşağıdaki başlıktan indirebilirsiniz. Android Auto artık tüm araçlar ile çalışaibliyor! Uyumlu bir araç ekranına telefonunuzu bağlamak uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için yeterli, ya da bir tutucu yardımı ile  telefonunuzu sabitleyerek ekran olmaksızın telefon ekranından doğrudan Android Auto kullanabilirsiniz. Basitleştirilmiş bir arayüz ve araç içinde kullanıma uygun büyük düğmeler. Android Auto apk dosyasını indirmek için aşağıyı takip edebilirsiniz.

Android Auto yoldayken kolay bir şekilde telefonunuzdan uygulamaları kullanmak için tasarlanmıştır. Google Maps ile gezinmek sevdiğiniz uygulamalardan çalma listelerini veya podcastlere kadar yada mesaj göndermeye kadar tamamıyla araç için özelleştirilmiş bir uygulamadır. Yolda dikkatinizi dağıtmayacak odaklanmadan da tıklayabileceğiniz butonlarıyla size kolay ve şık bir kullanım sağlıyor.

Android Auto Tanıtım Videosu

Android Auto Uygulama Görselleri

Android Auto APK İndir

Android Auto APK dosyasını hemen indirmeye başlamak için sadece buraya tıklamanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan En iyi 5 Android Klavye Uygulaması başlıklı makalemizde Android Klavye uygulaması, Android Klavye uygulaması indir ve En çok indirilen klavye uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.