Oyun Haberleri 0

Assassin’s Creed Origins, Milattan Önce 2300 Yıllarında Geçecek!

Assassin’s Creed Origins ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Geçen günlerde resim sızdırılmıştı. Reddit üzerinden  sızdırılan bu resmin doğruluğunu Eurogamer ‘da onaylamıştı.Su üzerinde aşağıda gördüğünüz resim Reddit üzerinden sızdırılmıştı.

[irp posts=”333″ name=”Call of Duty wwii Bomba Gibi Geliyor !”]

Sızdırılan resim incelenecek olursa sol üst köşede yapılacak görevlerin yer aldığını rahatlıkla görebiliriz. Sol üst köşede yer alan görevler, incelendiğinde oyunun hangi tarihler arasında geçeceği de rahatlıkla öğrenilmiş oldu.

Milattan Önce 2300 Yıllarında Geçecek!

Resimde de gördüğünüz gibi aktif olarak 2 görev yer almakta. İlk görev bir timsahı öldürmek. İkinci görev ise  “Follow Shady to Khenut’s Villa” olarak geçmekte. Shady isimli karakteri Khenut’s Villasına kadar takip edeceğiz. Peki bu görevlerden oyunun geçeceği tarihler nasıl hesaplandı? İkinci görevde belirtilen Khenut, Fifth Dynasty of the Old Kingdom zamanında Mısır’ın kraliçesi. Mısır’ı yönettiği tarih ise milattan önce 2494 ile 2345 arası. Tarihten de anlaşılacağı gibi merakla beklenilen Assassin’s Creed Origins, milattan önce 2300 yıllarında geçecek!

Bir önceki yazımız olan Denizlideki Kazanın Videosu Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde Denizlideki Kaza, Denizlideki Kazanın Videosu ve video hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.