Online Oyunlar 0

Bu Hafta Tom Clancy The Division Ücretsiz !

Son yılların en başarılı MMOTPS oyunu Tom Clancy The Division Ücretsiz şekilde bu hafta sonu sunulacak. Oyuncuların beğenisini son yıllarda yüksek oranda kendisine çekmeyi başaran oyunu sizde ücretsiz şekilde bu hafta sonu indirerek 4 gün ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca 4 günün sonunda oyunu beğendiyseniz bu ücretsiz kullanımdan faydalanan oyunculara özel %60 lık The Division indirimini kullanarak satın alabiliyorsunuz.

The Division Ücretsiz

The Division Ücretsiz ama nasıl indireceğiz diyen arkadaşlar için 1 Mayıs itibariyle kullanıma geçen yeni kota sisteminden dolayı gece 02:00 –  08:00 arasında indirerek hem adil kullanım kota limitine takılmadan hemde ilerleyen günlerde AKK dolması sebebiyle oyun esnasında ping sorunu olmaması için bu saatlerde indirip sonrasında oynamaktada fayda var. Bizde bu oyunu indirip sizin için bir The Division inceleme videosu çekip TeknoGodZ Youtube kanalında paylaşacağız.

 

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 7R Modeli Görüntülendi! başlıklı makalemizde Galaxy Note 7R, Galaxy Note 7R çıkış tarihi ve Galaxy Note 7R fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.