Online Oyunlar 41 Okuma 0

Call of Duty wwii Bomba Gibi Geliyor !

Call of Duty wwii steam ‘de ön sipariş edilebilir durumda… Call of Duty serisinin World War oyunun 2.si 3 Kasın 2017 tarihinde resmi olarak çıkmış olacak. Yüzeysel olarak incelersek, 2. Dünya savaşını ele alan bu fps tarzı aksiyon oyunu; Call of Duty serisinde süre gelen savaş dinamikleri, günümüz şartlarında yeterli veya biraz üstü olarak nitelendirebileceğimiz grafikleri, bitmeyen aksiyon ve günümüzde popüler olan tarihsel hikayesi ile beklentileri yeterince karşılıyor. Steamde 209 TL den Sledgehammer Games , Raven Software işbirliği ile geliştirilip Activision yayımcılığı ile satışa sunulmuş Call of Duty wwii oyununun detaylı incelemesine geçelim. 

Call of Duty wwii Hikaye ve Oynanış

Hikaye

Ana karakterimiz 19 yaşındaki Teksaslı bir er olan Red Daniels. 12 kişiden oluşan bir manga, Normandiya Çıkartması ile başlayıp Fransa, Belçika ve en sonunda Almanya’ya ulaşacak bir hikayeyi konu alacak. Bunu

Oynanış

Her ne kadar grafik olarak gelişim sürecini tamamlamış olsa da oyunun tek düzeliği gözümüze çapmadan geçmiyor. Alıştığımız call of duty mekanikleri, sahneleri ve oyun hikayesi olarak bir türlü çeperlerini kıramayan seri; kullanıcılar tarafından artık ” abi cod ya alınır bence ” denerek satın alınma düzeyine gelmiş durumda. Online modu bulunduğu için kullanıcıyı kendine çekmeyi yeterince başarabilecek gibi görünüyor. Tam 2. dünya savaşı tarihini yatsıtmadığı, bazı çephelerin eksik olduğu ve bundan dolayı çeşitliliğin az olduğu oyun bizden malesef eksi puan alıyor.

Oyunu Steam’de görmek için tıklayınız.

Call of Duty wwii Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: i5 6600K 3.5 GHz veya AMD FX-6350 3.9 GHz
Hafıza: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Boş Alan: 50 GB

Önerilen

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 4790 or equivalent
Hafıza: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
DirectX: Version 11
Boş Alan: 50 GB

[irp posts=”314″ name=”Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles Geliyor!”]

Call of Duty wwii Teaser

Official Call of Duty®: WWII Reveal Trailer

WWII confirmed. Over two years in the making, Sledgehammer Games delivers a gritty, personal experience in the setting of the largest worldwide conflict in history to a new gaming generation in Call of Duty®: WWII. Play through the story of ordinary men turned soldiers in the 1st Infantry Division as they fight to preserve freedom in the face of tyranny.

Bir önceki yazımız olan Far Cry 5 Western Tarzında Gelebilir! başlıklı makalemizde Far Cry 5 konusu, Far Cry 5 nasıl olacak ve Far Cry 5 ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir