Convert WEB to PDF Çevirici
Bilgisayar 32 Okuma 0

Convert WEB to PDF Çevirici

Convert WEB to PDF uygulamasıyla akıllı telefonlarınızdan web sitelerini PDF’e dönüştürerek indirebilirsiniz.

Convert WEB to PDF uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden web sayfalarını PDF formatına dönüştürebilmeniz mümkün hale geliyor.

Ziyaret ettiğiniz web sitelerindeki çeşitli içeriklere daha kolay bir şekilde ulaşmak ve internet bağlantısı olmadan da erişebilmek için kullanabileceğiniz Convert WEB to PDF uygulaması, istediğiniz bir web sayfasının bağlantısını kullanarak PDF formatına dönüştürmenizi sağlıyor. Oldukça basit bir kullanıcı arayüzü sunan uygulamada, Input URL here to convert yazılı kutuya ilgili bağlantıyı yapıştırdıktan sonra Convert butonuna dokunmanız yeterli oluyor.

Saniyeler içerisinde web sayfalarını PDF’e dönüştüren ve aynı ekrandan paylaşma ve görüntüleme imkanı sunan uygulamada, daha önce dönüştürdüğünüz PDF dosyalarını da toplu bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Oluşturacağınız PDF dosyası için çeşitli biçimlendirme ayarlarını da tanımlamanıza olanak sağlayan uygulamada arka planı gizleme, gri tonlamalı kayıt, yüksek kaliteli kayıt, resimler olmadan kaydetme gibi özellikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

 İndirme linki : Convert WEB to PDF

Bir önceki yazımız olan Win 10 USB ile Format Atma başlıklı makalemizde Win 10 USB ile Format Atma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.