En Ucuz IPHONE Nerde Satılıyor
Genel 0

En Ucuz IPHONE Nerde Satılıyor

Teknoloji sürekli ileriye doğru gitmektedir. Ülkemizde de bu teknolojiye ayak uydurmak için çaba göstermektedir. Cep telefonları bilgisayarlar gibi iletişim araçlarında inanılmaz değişikler inanılmaz fiyatlar dudak uçuklatmaktadır. Apple dünyanın önde gelen cep telefonu markalarının başında gelmektedir ve onların üretimi olan IPHONE ülkemize geldiğinden itibaren oldukça fiyatları pahalıdır. Bunların ilk nedenlerinden dolar ve Euro değerlerinin ülkemizde oldukça yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. IPHONE yeni ürettiği yeni piyasaya sunduğu ürünleri ülkemize geldiği zaman oldukça yüksek miktarıyla dikkat çekmektedir. Kalite bakımından dünyanın önde gelen markası olan IPHONE bu kalitesini de üzerinde vermiş olduğu yüksek miktarla göstermektedir. Diğer akıllı telefonlara oranla hem özellikleriyle önderlik etmekte hem de kalitesiyle diğer markalardan önde olduğunu görebiliriz.


Ülkemize gelene kadar çeşitli ülkelerde IPHONE en pahalı ülkeler sırasında pahalılık özelliği bakımından değişiklik gösterebiliyordu. Fakat ülkemize geldiği andan itibaren en pahalı listenin başında Türkiye yer almaktadır. IPHONE en ucuz ülkeleri söylemek gerekirse şu şekilde sayabiliriz; Kuveyt, Malezya, ABD, Kanada, Tayvan, Katar, Japonya, Hong Kong gibi ülkeleri sıralayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.