İnceleme 1

FaceApp Android Uygulaması

80.5% Ortalama Puan

FaceApp İncelemesi

FaceApp uygulamasını sizler için efektleri yönünden inceledik ve puanladık ayrıca incelemede kullandığımız resimleride aşağıda görebilirsiniz. Daha yüksek ayda az bir puan almasıı gerektiğini düşünüyorsanız lütfen yorum bırakarak sizde yorumunuzu sunun şimdiden iyi eğlenceler :)

Yaşlılık Efekti
%62
Çocuklaştırma
%82
Gülme Efekti
%100
Hız ve Kullanılaibilirlik
%78

FaceApp android uygulaması son günlerde en trend fotoğraf düzenleme programı. Türkiye ve dünya üzerinde büyük bir ilgi duyulan FaceApp APK dosyasını sizde hemen indirerek telefonunuza yükleyebilir ve test edebilirsiniz. FaceApp ile yüzünüzü gençleştirebilir yada yaşlandırabilirsiniz. Gülmediğiniz bir fotoğrafınızı gülüyor gibi bile yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken apk dosyasını indirmek yada Google Play linkine tıklayarak uygulamayı telefonunuza yüklemek. Aşağıda uygulama içinden alınmış görselleride görebilirsiniz.

FaceApp ile arkadaşlarınızı kıza yada erkeğe dönüştürerek onlarla eğlenebilirsiniz. Aşağıda incelemesini de sizlere yaparak FaceApp uygulamasını hem nasıl kullanacağınızı hemde tanıtım resimlerinin haricinde uygulamanın gerçekte ne kadar iyi efektler verdiğini test ettim. Konuya yorum bırakarak bize destek olabilirsiniz. APK dosyasını indirmek için incelemenin hemen altını takip ediniz.

Aşağıda Old – Young şeklinde efektlendirdiğim 2 fotoğrafımı görebilirsiniz. Fotoğrafları gerçekten  kaliteli şekilde efektlendiriyor ayrıca gülmediğim bir fotoğrafı NEREDEYSE gerçek kadar gülüyormuşum gibi yaptı kii emin olun fark bile edilmez efekt olduğu gerçekten beğendim.

FaceApp APK indir

FaceApp apk dosyasını yani android kurulum dosyasını indirmek için hemen tıklayın. Yada yukardan Google Play linklemesine tıklayarak Google play üzerinden de indireibilirsiniz. Yorum Yapmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan SQL Server Bağlantı Hatası ve Çözümü başlıklı makalemizde Donald Trump, error 26 ve SQL Server Bağlantı Hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

“FaceApp Android Uygulaması” üzerine 1 yorum

  1. Rüzgar Erkoç dedi ki:

    Erkek olmayı düşünürken bu program çok işime yaradı teşekkürler teknogodz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.