Sosyal Medya 0

Facebook Yorumlara GIF Desteği!

Facebook büyümeye devam ediyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan en büyük sosyal medya uygulaması olan Facebook, yeni bir özellik getirdi. Mobil uygulamalardaki yorumlara GIF desteği getiren Facebook, GIF özelliğini artık yorumlarda da kullanacak. GIF desteği geldikten sonra 13 Milyar GIF gönderildiğini de düşünürsek yeni gelen bu özelliğin birçok kişi tarafından kullanılacağını söyleyebiliriz.

Facebook Yorumlara GIF Desteği Geldi!

Yeni gelen GIF düğmesi ile birlikte kullanıcıların GIFY ve Tenor gibi farklı servislerden gelen GIF önerilerini doğrudan yorum kutusuna eklemeleri sağlanacak. Ayrıca gönderilerde olan uygun GIF’leri aratma işlemi yorumlarda da geçerli olacak.

GIF desteği bilindiği gibi 2 yıldır Facebook’ta olsa da yöneticiler isteseler yıllar öncesinden bu desteği getirebilecek durumda olduklarını açıkladılar. Burdan da anlaşılacağı gibi kim bilir hali hazırda olan hangi özellikler bizleri beklemekte. Bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Forza Motorsport 7 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde Forza Motorsport 7, Forza Motorsport 7 donuyor ve Forza Motorsport 7 kasıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.