Facebook’ta kullanıcı adı, şifre girme tarih oluyor
Genel 0

Facebook’ta kullanıcı adı, şifre girme tarih oluyor

                                           Facebook’ta kullanıcı adı, şifre girme tarih oluyor


Facebook F8 Geliştirici Konferansı’nda sunumu yapılan Account Kit sistemi sayesinde artık kullanıcıların isim ve şifre girmesi gerekmemektedir. Facebook bunun yerine geliştirmiş olduğu uygulamalarla daha basit yöntemlerle kullanabileceklerdir.
Facebook F8 geliştirici Konferansı 12-13 nisan tarihlerin de gerçekleşen sosyal medya devi, üzerlerinde çalıştıkları bir çok yeni uygulamaları bu konferansta tanıttı.
Kullanıcıların birden fazla uygulamaya farklı isimlerle giriş yaptıkları ve hatalı giriş işlemlerin önüne geçilmiş olacaktır.
Account Kit uygulamasıyla hatalı giriş yapılmasının önüne geçmesi planlanıyor.Kayıt işlemi için sadece e-posta veya telefona gelen onay kodunun kullanılması yeterli oluyor.
Facebook ile giriş yapmayı sağlayan sitelerde yaygın olarak kullanılması beklenen Account Kit sistemi Android, iOS, mobil web ve web için geliştiriliyor.


Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.