Oyun Haberleri 0

Farpoint Ps4 için Çıkıyor

Farpoint Ps4 için resmi çıkışını vermeye hazırlanıyor. Peki farpoint ne zaman çıkacak ? Bilim-kurgu ile harmanlanmış fsp tarzı aksiyon oyunu Farpoint çıkış tarihi 17 Mayıs 2017 olarak belirlenmiş ve HepsiSony sitesinde beraberinde oyun zevkinizi arttıracak bir silah ekipmanı ile beraber 399 TL’ye satılmaya başlanmış. VR ekipmanı destekleyen farpoint, fiyatı biraz yüksek olsa da parasının hakkını verecek gibi duruyor.

[irp posts=”240″ name=”Rime Çıkıyor Hazır Olun !”]

Farpoint Hikaye

Bilinmeyen bir gezegende çökmekte olan bir uzay arama ekibinin üyesi olarak oyuna başlıyoruz. fakat bu bilinmeyen gezegende bizi çokta misafirperver olmayan yaşam formları karşılıyor. E biz de arama ekibiydik ne silahı falan dinlemeyip çekiyoruz emaneti !

 

Farpoint – Story Trailer | PS VR

https://www.playstation.com/en-us/games/farpoint-ps4/ Check out the Official Story Trailer for Farpoint, coming exlusively to PlayStation VR on May 16, 2017. On a mission to pick up scientists studying an anomaly near Jupiter, a sudden rupture nearby sends you and their station crashing onto an unknown alien world.

Farpoint Teaser

Farpoint VR Official Trailer Teaser 2017 Best Games

Set off on a perilous journey into a hostile alien environment in Farpoint, exclusive to PS VR. Having found yourself stranded on an uncharted extra-terrestrial world with only standard issue equipment to keep you alive, you’ll need to set off in search of a crashed space station – The Pilgrim ­- and its survivors to find a way back home.


Bir önceki yazımız olan Call of Duty wwii Bomba Gibi Geliyor ! başlıklı makalemizde Call of Duty wwii, Call of Duty wwii hikaye ve Call of Duty wwii sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.