TeknoGodZ https://teknogodz.com Güncel Teknoloji Haberleri ve Oyun Haberleri Sun, 30 Jul 2017 20:28:24 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.6 https://teknogodz.com/wp-content/uploads/2017/05/f7b5fab9-cc0c-41ce-9ccc-8852f653a89c-150x150.jpg TeknoGodZ https://teknogodz.com 32 32 PVZ 2 APK İndir (Plants vs. Zombies Hileli ve Orjinal APK) https://teknogodz.com/pvz-2-apk-indir-plants-vs-zombies-hileli-orjinal-apk/ https://teknogodz.com/pvz-2-apk-indir-plants-vs-zombies-hileli-orjinal-apk/#respond Sun, 30 Jul 2017 20:28:23 +0000 https://teknogodz.com/?p=1473 PVZ 2 APK dosyasını sizler için hızlı bir indirme sitesine yükledik PVZ plants vs zombies oyununun kısa yazılışıdır. Sizin için indirme linkleri aşağıda hazır. PVZ Mod ve Hileli APK dosyası bulunmakta yanında isyeneler için 12 MBlık Orjinal hilesiz son sürüm apk dosyası da bulunmaktadır. İsteyenler PVZ 2 mod apk dosyasını ve SD data dosyasını indirerek […]

The post PVZ 2 APK İndir (Plants vs. Zombies Hileli ve Orjinal APK) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
PVZ 2 APK dosyasını sizler için hızlı bir indirme sitesine yükledik PVZ plants vs zombies oyununun kısa yazılışıdır. Sizin için indirme linkleri aşağıda hazır. PVZ Mod ve Hileli APK dosyası bulunmakta yanında isyeneler için 12 MBlık Orjinal hilesiz son sürüm apk dosyası da bulunmaktadır. İsteyenler PVZ 2 mod apk dosyasını ve SD data dosyasını indirerek telefonlarına sınırsız para hilesi güneş hilesi ile oyunlarına devam edebilirler. Dileyenler ise orjinal PVZ2 APK dosyası 12MB boyutunda ,indirip orjinal dosyaları ile oyunu oynayabilirler.

BİTKİLER VE zombi yüzlerce KEŞFEDİN
Lav Guava ve Lazer Bean gibi yaratıcı olgunlaşanlar dahil diğer bahçecilik gözde öğrencileriyle, yüzlerce birlikte, Ayçiçeği ve peashooter gibi favori çim efsaneleri toplayın. Jetpack Zombie ve Denizkızı İth gibi her fırsatta zombi büyük bir dizi ile ayak-to-eksik-toe Go – hatta yaygın Zombi Tavuklar adresinin beyni korumak gerekir!

GÜÇLÜ bitkiler büyümek
Oynamak olarak Tohum paketler kazanın ve önce hiç olmadığı gibi bitkiler yakıt bunları kullanın. Güç yukarı saldırılar çift aşağı savunması, dikim zamanı hızlandırmak ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanırlar. zombiler çim gitti olduğundan emin olmak için bitkilerin Boost!

UZAY VE ZAMAN YOLCULUK
11 çılgın dünya genelinde Savaşı, Eski Mısır’dan Uzak Geleceğe ve sonrasında. 300’den fazla seviyeleri, ultra zorlu sonsuz bölgeleri, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Parti olaylarla her zaman tamamlamak için yeni bir meydan okuma var. Artı, hazır en iyi savunma – Dr Zomboss her dünyanın sonunda sizi almaya bekliyor!

Seyahat Giriş İLE FAZLA İNCELEME
Bir sonraki nereye hakkında Stumped? Yalnızca sizin için üretilmiş heyecan verici Görevler atılmak üzere Gezi Günlüğü başvurun. zaman dolmadan Planlanmış Görevler tamamlayın veya Epik Görevlerinde bir dizi almak ve özel ödüller kazanın.

PVZ 2 APK Resimleri

PVZ 2 APK İndir

APK Adı: PVZ 2 APK (Plants vs. Zombies 2 APK)

Hileli APK Boyutu : 9.78 MB

Hileli SD DATA Boyutu: 437 MB

Orjinal APK Boyutu: 12.7 MB

PVZ 2 Hileli Modlu APK İndir

PVZ 2 Mod APK için SD DATA indir

PVZ 2 APK Orjinal İndir

The post PVZ 2 APK İndir (Plants vs. Zombies Hileli ve Orjinal APK) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/pvz-2-apk-indir-plants-vs-zombies-hileli-orjinal-apk/feed/ 0
BiP APK İndir (Bip Messenger) https://teknogodz.com/bip-apk-indir-bip-messenger/ https://teknogodz.com/bip-apk-indir-bip-messenger/#respond Sun, 30 Jul 2017 17:06:49 +0000 https://teknogodz.com/?p=1458 BiP APK dosyasını indirerek android için çok güzel bir mesajlaşma uygulamasına sahip olacaksınız.BiP, GSM operatöründen bile güzel tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulamasıdır. Neden mi? Çünkü BiP’te herkes kullansın diye birçok özellik var. BiP’te arkadaşların ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum paylaşırsın. Sevdiklerin ile kurabileceğin gruplar sayesinde topluca konuşursun. BiP’li olmayan arkadaşın mı […]

The post BiP APK İndir (Bip Messenger) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
BiP APK dosyasını indirerek android için çok güzel bir mesajlaşma uygulamasına sahip olacaksınız.BiP, GSM operatöründen bile güzel tüm dünyanın kullandığı bir iletişim uygulamasıdır. Neden mi? Çünkü BiP’te herkes kullansın diye birçok özellik var.

BiP’te arkadaşların ile sınırsızca mesajlaşır, fotoğraf ve video gönderir, konum paylaşırsın. Sevdiklerin ile kurabileceğin gruplar sayesinde topluca konuşursun. BiP’li olmayan arkadaşın mı var? Üzülme! Burada bedava SMS ve MMS göndermek var. Nasıl ama enfes değil mi?

Mesela Görüntülü ve Sesli Arama bunlardan biri. BiP’te, çok iyi bir görüntülü ve sesli arama deneyimi yaşarsın. BiP’li tüm arkadaşlarınla ve ailenle harika bir ses ve cam gibi görüntüyle konuşursun, üstelik ücretsiz.

BiP’te olmayan arkadaşlarına bile “alo” diyebilirsin. Tüm cep telefonlarını ve sabit hatları gündüz ya da gece istediğin saatte ararsın. Nasıl mı? BiP’te Her Yöne Arama yaparsın. Nedir her yöne arama? Mesela sen Almanya’dasın. Türkiye’deki BiP’i olmayan bir akrabanı aramak istiyorsun. Bu arama, sanki sen Türkiye’deymişsin gibi gerçekleşiyor ve hiçbir ek ücret ödemiyorsun. Nasıl ama? Süper.

BiP’te Takip Et ile karşılıklı takipleşirsin. Sadece tek bir konum değil, izin verdiğin sürece anlık konumunu paylaşır ve sevdiklerinin nerede olduğunu bilirsin. Bu da güzel.

Ayrıca BiP’te Keşfet var. BiP Keşfet, farklı kanallar üzerinden yaptığın işlemleri tek bir alanda toplar. Hayatını kolaylaştırırken sana eğlenceli içerikler sunar, istediğin ürün veya hizmetleri satın alabilmeni sağlar. Örneğin; sporla ilgilenen biriysen, BiP Spor, Sergen ile 10 Numara Muhabbet gibi kanallarını; magazinle ilgiliysen BiP Magazin’i takip edersin. Ya da Türk Hava Yolları’ndan online check-in yaparsın. Belki de Garanti Bankası’ndan anında para transferi yapar, piyasa bilgilerine ulaşırsın. Evden çıkmadan BiP Hava Durumu’na bakarsın, yağmurlu bir güne şemsiyesiz başlamazsın. Böyle böyle devam ediyor.

BiP APK İndir

APK ADI: Bip apk

APK Boyutu: 55MB

Google Play Linki : Google Play

APK Versiyonu : 3.22.15

Bip APK indir

The post BiP APK İndir (Bip Messenger) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/bip-apk-indir-bip-messenger/feed/ 0
Driving Zone Germany APK İndir (Android Araba Oyunu) https://teknogodz.com/driving-zone-germany-apk-indir-android-araba-oyunu/ https://teknogodz.com/driving-zone-germany-apk-indir-android-araba-oyunu/#respond Sun, 30 Jul 2017 17:05:33 +0000 https://teknogodz.com/?p=1450 Driving Zone Germany APK dosyasını ve Driving Zone Germany Modlu APK dosyasını hemen aşağıdan indirebilirsiniz. Bu oyun alman araba üreticilerinin ürettiği araçları kullanmanıza olanak tanıyan bir android araba oyunu. Driving Zone Germany hileli android APK dosyasını da orjinal hilesiz son sürüm apk dosyasını da aşağıdan bulabilirsiniz. İstediğiniz istek diğer apk dosyalarını bize yorumlardan iletin sizin için hazırlayalım […]

The post Driving Zone Germany APK İndir (Android Araba Oyunu) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Driving Zone Germany APK dosyasını ve Driving Zone Germany Modlu APK dosyasını hemen aşağıdan indirebilirsiniz. Bu oyun alman araba üreticilerinin ürettiği araçları kullanmanıza olanak tanıyan bir android araba oyunu. Driving Zone Germany hileli android APK dosyasını da orjinal hilesiz son sürüm apk dosyasını da aşağıdan bulabilirsiniz. İstediğiniz istek diğer apk dosyalarını bize yorumlardan iletin sizin için hazırlayalım ve paylaşalım.

Bu oyunda Alman üreticilerin arabalar sunulmaktadır: Klasik şehir arabalardan spor arabalar ve lüks arabalar güçlü moderne. Oyunda Her araç vardır kendi teknik özelliklere sahiptir ve motor sesi duyulur. Eh detaylı gövdesi ve pano tam varlığı ve gerçekçilik etkisi yaratmak.

Oyun farklı hava koşulları ile dört benzersiz parça sunar. Sen yüksek hızda otoyolda sürücü veya geceleri özellikle güzel Alman kasabasında bir yolculuk için gidebilirsiniz. gerçek ekstrem yarışçı iseniz, tehlikeli buzlu yolda kış yolda götürmek gerekir. Dinamik değişecek günün başlangıç ​​saati seçebilirsiniz.

, Motoru çalıştırın gaz bastırın ve mümkün olduğunca çabuk kovalamak. Trafik araçların sollama ile puan kazanın, bunları yeni araçlar, modları ve oyunun diğer özelliklerini açmak gerekir.

Bu yarış simülatörü size sakin ve güvenli veya aşırı yarış olabilir sürüş stilini seçme olanağı verir. ayarların bolluğu size sürüş becerilerini göstermek gerekecektir zor yarış simülatörü olduğu gibi en gerçekçi arcade ve basitten araba fizik gerçekçilik düzeyini özelleştirmek için izin verir.

senin oynanış videoları kaydedin ve Everyplay Servisi sosyal ağlarda arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Sen Kaydedilmiş video tekrarları düzenlemek ve cihazınızda kamera ve mikrofon kullanarak bunları yorum yapabilirsiniz.

Driving Zone Germany APK Resimleri

Driving Zone Germany Özellikleri

 • Modern güzel grafikler;
 • Gerçekçi araba fiziği;
 • gerçek zamanlı olarak günün saatini değiştirme;
 • niteliksel Alman otomobil modellenmiş;
 • farklı hava koşullarına 4 parça;
 • Birinci kişi görünümü / iç kamera;
 • Oyun ilerleme otomatik bulut senkronizasyonu.

Driving Zone Germany APK İndir

APK ADI: Driving Zone: Germany APK

Google Play Linki: Google Play

APK Sürümü: 1.0.7

APK İndir

Hileli APK İndir

The post Driving Zone Germany APK İndir (Android Araba Oyunu) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/driving-zone-germany-apk-indir-android-araba-oyunu/feed/ 0
Puffs Over Hatası (Elektronik Sigarada) Çözümü! https://teknogodz.com/puffs-over-hatasi-elektronik-sigarada-cozumu/ https://teknogodz.com/puffs-over-hatasi-elektronik-sigarada-cozumu/#respond Sun, 30 Jul 2017 13:35:11 +0000 https://teknogodz.com/?p=1447 Puffs Over Hatası elektronik sigaralarda kullanıcılar tarafından kendilerini limitlendirilmesi ve çok içmenin önüne geçilmesi için koyulmuş manuel ayarlanabilir bir özellikten kaynaklanmakta. Yani aslında bu bir hata değil ve elektronik sigaranın size sunduğu bir imkan eğer bu sorunu çözmek ve bir daha puffs over hatası ile karşılaşmak istemiyorsanız aşağıdan konunun çözümünü size anlattığımız kısmı dikkatlice takip […]

The post Puffs Over Hatası (Elektronik Sigarada) Çözümü! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Puffs Over Hatası elektronik sigaralarda kullanıcılar tarafından kendilerini limitlendirilmesi ve çok içmenin önüne geçilmesi için koyulmuş manuel ayarlanabilir bir özellikten kaynaklanmakta. Yani aslında bu bir hata değil ve elektronik sigaranın size sunduğu bir imkan eğer bu sorunu çözmek ve bir daha puffs over hatası ile karşılaşmak istemiyorsanız aşağıdan konunun çözümünü size anlattığımız kısmı dikkatlice takip edip uygulayınız.

Puffs Over Hatası Çözümü

Puffs Over sorunu nu çözmek için cihazınızın menüsüne giriş yaptığınızda Puff menüsününü göreceksiniz o meniye giriş yapınız. O menüye girdiğinizde Max yada Max Puff şeklinde bir parametre göreceksiniz eğer karşılığında bir sayı yazmaktaysa bu Puff yeni sigarada çekme sınırlaması koyulduğu anlamına geliyor. Menüden Max seçeneğinin üstüne gelerek oradaki sayıyı 0 ‘a çevirmeniz gerekmekte. 0  sınırsız çekim anlamına gelmektedir ve sorunuuzu çözecektir. Sorun çözüldüyse yorumlardan bize bildirmeyi unutmayın.

The post Puffs Over Hatası (Elektronik Sigarada) Çözümü! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/puffs-over-hatasi-elektronik-sigarada-cozumu/feed/ 0
Katlanabilir Galaxy X Geliyor! https://teknogodz.com/katlanabilir-galaxy-x-geliyor/ https://teknogodz.com/katlanabilir-galaxy-x-geliyor/#comments Sun, 30 Jul 2017 10:53:34 +0000 https://teknogodz.com/?p=1441 Katlanabilir Galaxy X modeliyle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Sektöre yeni bir ivme kazandıracağı kesin olan çıkışıyla bütün dikkatleri üzerine çekecek olan model, bu kezde Bluetooth sertifikasında görüldü.Yakın gelecekte karşımıza çıkması düşünülen model ile ilgili gelen yeni detaylar haberimizde. Katlanabilir Galaxy X Geliyor! Galaxy X olarak adlandırılan model ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. […]

The post Katlanabilir Galaxy X Geliyor! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Katlanabilir Galaxy X modeliyle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Sektöre yeni bir ivme kazandıracağı kesin olan çıkışıyla bütün dikkatleri üzerine çekecek olan model, bu kezde Bluetooth sertifikasında görüldü.Yakın gelecekte karşımıza çıkması düşünülen model ile ilgili gelen yeni detaylar haberimizde.

  Samsung Z4 Özellikleri

Katlanabilir Galaxy X Geliyor!

Galaxy X olarak adlandırılan model ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre katlanabilir telefonun Bluetooth sertifikasını Bluetooth SIG’ den aldığını iddia edildi. Bu söylentilere ek olarak ise SM-G888N0 isimli model Wİ-Fİ Alliance üzerinden Wİ-Fi sertifikası da almıştı. Hiçbir Samsung modeliyle eşleşmeyen bu model Android 6.0.1 ile çalışmakta.

Bluetooh 4.2 ile çalışacak olması ise bu modelle ilgili akıllarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Zira Samsung üst seviye modellerinde Bluetooth 5.0 kullanmaya başladı. Yakın gelecekte gelecek olan bir model için eski bir teknolojiyi kullanmak ne kadar mantıklı siz karar verin. 2018 ‘in ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen modeli merakla bekliyoruz.

The post Katlanabilir Galaxy X Geliyor! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/katlanabilir-galaxy-x-geliyor/feed/ 1
LG V30 Çıkış Tarihi Açıklandı! https://teknogodz.com/lg-v30-cikis-tarihi/ https://teknogodz.com/lg-v30-cikis-tarihi/#respond Sun, 30 Jul 2017 10:35:35 +0000 https://teknogodz.com/?p=1437 LG ‘nin merakla beklenen yeni modeli olan V30 ‘un çıkış tarihi açıklandı. Tanıtım tarihinin açıklanmasından kısa süre sonra çıkış tarihi de belli olan model bilindiği üzere 31 Ağustos tarihinde tanıtılacak. LG V30 çıkış tarihi ,özellikleri ve daha fazlası haberimizde. LG V30 Çıkış Tarihi Belli Oldu! 31 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan V30’un alınan bilgilere göre 15 Eylül’de G.Kore […]

The post LG V30 Çıkış Tarihi Açıklandı! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
LG ‘nin merakla beklenen yeni modeli olan V30 ‘un çıkış tarihi açıklandı. Tanıtım tarihinin açıklanmasından kısa süre sonra çıkış tarihi de belli olan model bilindiği üzere 31 Ağustos tarihinde tanıtılacak. LG V30 çıkış tarihi ,özellikleri ve daha fazlası haberimizde.

  Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı

LG V30 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

31 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan V30’un alınan bilgilere göre 15 Eylül’de G.Kore ‘de , 28 Eylül’de ise ABD de satışa sunulacak. ABD için ön sipariş tarihi ise 17 Eylül. G6 serisi ile hayal kırıklığı yaşayan istediği satış rakamlarına ulaşamayan LG, V30 modeli ile birlikte yeni bir ivme kazanmak istiyor.

Snapdragon 835 işlemci ile gelecek olan model de 4 GB RAM bulunacak. Çift kamera, 3300 mAh pil ve kablosuz şarj özelliği ile gelmesi beklenen modelin özellikle kamerası ile ön plana çıkacağı konuşuluyor.  LG V30’un fabrika çizimlerine göre hazırlanmış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

The post LG V30 Çıkış Tarihi Açıklandı! appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/lg-v30-cikis-tarihi/feed/ 0
Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı https://teknogodz.com/sony-xperia-xz1-ozellikleri-fiyati/ https://teknogodz.com/sony-xperia-xz1-ozellikleri-fiyati/#respond Sun, 30 Jul 2017 10:19:09 +0000 https://teknogodz.com/?p=1433 Sony’nin merakla beklenen amiral gemisi Xperia XZ1 GeekBench’de göründü. Sony Xperia serisiyle birlikte yakaladığı rüzgarı kullanmaya devam ediyor. Serinin yeni modeli olacak olan XZ1 ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firma, test sonuçlarıyla da tam not aldı. Merakla beklenen telefon olan Sony Xperia XZ1 özellikleri ve fiyatı ile karşınızdayız. Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı Xperia […]

The post Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Sony’nin merakla beklenen amiral gemisi Xperia XZ1 GeekBench’de göründü. Sony Xperia serisiyle birlikte yakaladığı rüzgarı kullanmaya devam ediyor. Serinin yeni modeli olacak olan XZ1 ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firma, test sonuçlarıyla da tam not aldı. Merakla beklenen telefon olan Sony Xperia XZ1 özellikleri ve fiyatı ile karşınızdayız.

  Nokia 8 Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı

Xperia XZ1 gücünü Snapdragon 835 ‘den alacak. 4 GB RAM ile gelecek olan model, Android 7.1 sürümüne sahip olacak. 5.2 inçlik 1080p ekranla gelecek olan Xperia XZ1 ‘in birde Compact modelinin olacağı konuşuluyor. Zira 2 farklı kod ile testlere sokulmuş.  Xperia XZ1 Compact isimli gelecek modelinde  4,6 inçlik 720p bir ekran ile gelmesi bekleniyor.

Sony’nin bu modellerini IFA konferansında tanıtması beklenmekte. Sony Xperia XZ1 modelinin fiyatının ise 750 Euro veya 850 Dolar bandında olacağı belirtildi.

The post Sony Xperia XZ1 Özellikleri ve Fiyatı appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/sony-xperia-xz1-ozellikleri-fiyati/feed/ 0
iRoot APK İndir (Android Root Uygulaması) https://teknogodz.com/iroot-apk-indir-android-root-uygulamasi/ https://teknogodz.com/iroot-apk-indir-android-root-uygulamasi/#respond Sun, 30 Jul 2017 01:20:45 +0000 https://teknogodz.com/?p=1428 iRoot APK dosyasını aşağıdan hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Sizin için iRoot uygulamasını hızlı bir indirme yapabileceğini Google drive servisine yükleidk böylece Android telefonlarınızdan da hızlıca indirme işlemini yapıp iRoot uygulamasını telefonunuza kurup telefonu Root edebilirsiniz. Root etmenin cihazınızı garanti dışına soktuğunu ve Root yetkisini kaldırsanız dahi anlaşılabildiğini de tekrar belirtmekte fayda görüyorum. Aşağıdan APK dosyasına […]

The post iRoot APK İndir (Android Root Uygulaması) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
iRoot APK dosyasını aşağıdan hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Sizin için iRoot uygulamasını hızlı bir indirme yapabileceğini Google drive servisine yükleidk böylece Android telefonlarınızdan da hızlıca indirme işlemini yapıp iRoot uygulamasını telefonunuza kurup telefonu Root edebilirsiniz. Root etmenin cihazınızı garanti dışına soktuğunu ve Root yetkisini kaldırsanız dahi anlaşılabildiğini de tekrar belirtmekte fayda görüyorum. Aşağıdan APK dosyasına tıklamanız ve indirmeye hemen başlayarak yükleyebilirsiniz.

APK dosyası ile ilgili soru ve sorunlarınızı bize yorumlar kısmından ilebilirsiniz. Virüssüz bir APK dosyasıdır TeknoGodZ olarak sizler için tarayıp yükledik. Bir teşekkür yorumunu çok görmeyiniz. TeknoGodz ekibinden istediğini hileli apk ve diğer apk dosyalarını yorumlardan belirtmeniz yeterli olacaktır.

iRoot APK İndir

iRoot Android root uygulaması boyutu 9MBdır ve sizin için son sürüm olarak yüklenmiştir. iRoot APK İndir yazısına tıklamanız yeterlidir.

 

The post iRoot APK İndir (Android Root Uygulaması) appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/iroot-apk-indir-android-root-uygulamasi/feed/ 0
iOS 10.3.3 Özellikleri Neler? Neler Yeni? https://teknogodz.com/ios-10-3-3-ozellikleri-neler-neler-yeni/ https://teknogodz.com/ios-10-3-3-ozellikleri-neler-neler-yeni/#respond Sun, 30 Jul 2017 01:09:49 +0000 https://teknogodz.com/?p=1425 Apple süregelen teslerinden sonra nihayet  iOS 10.3.3 güncellemesini yayımladı. iOS 10.3.3 özellikleri ve yeni gelen özellikler ne yazık ki yok. iOS 10.3.3 yama notunda Apple yetkililerinin açıklamasına göre  güvenlik yükseltmeleri, performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri barındırıyor. iOS 10.3.3 yeni özellik barındırmamakla birlikte 12.9” iPad Pro için 3 adet yeni duvar kağıdı bu güncelleme ile gelen tek yenilik diyebiliriz. iOS […]

The post iOS 10.3.3 Özellikleri Neler? Neler Yeni? appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Apple süregelen teslerinden sonra nihayet  iOS 10.3.3 güncellemesini yayımladı. iOS 10.3.3 özellikleri ve yeni gelen özellikler ne yazık ki yok. iOS 10.3.3 yama notunda Apple yetkililerinin açıklamasına göre  güvenlik yükseltmeleri, performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri barındırıyor. iOS 10.3.3 yeni özellik barındırmamakla birlikte 12.9” iPad Pro için 3 adet yeni duvar kağıdı bu güncelleme ile gelen tek yenilik diyebiliriz.

  iPhone 8 Fiyat Aralığı Nasıl Olacak?

iOS 10.3.3 güncellemesini kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyoruz. iOS 10.2 den beri süregelen bir çok hatanın 10.3.3 sürümü ile düzeltildiğini görebilirsiniz. Bu güncelleme sayesinde telefonunuz daha güvenli ve daha az hata bug ile karşılaşacaktır. Ayrıca batarya konusunda da bir tutam da olsa ilerleme olduğu konusunda söylentiler mevcut. Test edip yorumlar kısmından bize bu konuda bilgi de verebilirseniz herkesi daha iyi bilgilendirmiş oluruz. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne girerek ios 10.3 3 güncellemesini tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki video iOs 10.3.2 ile iOS 10.3.3 arasında batarya farkını konu alan bir video izlemenizi tavsiye etmekteyiz.

iOS 10.3.3 Özellikleri (Genel 10.3 özellikleri)

 1. Airpods’larımı Bul (kaybolan kablosuz kulaklıklarınızı bulmak için)
 2. Podcast Widgeti
 3. Apple Kimliği kısmı
 4. Geliştiriciler için açık alpha/beta deneme.
 5. Geliştiriciler için No-Cache ICONS
 6. Daha sık hava tahminleri
 7. CarPlay uygulaması
 8. Apple File System adında yeni dosya sistemine geçiş.
 9. Uygulama uyumluluk testi.

 

The post iOS 10.3.3 Özellikleri Neler? Neler Yeni? appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/ios-10-3-3-ozellikleri-neler-neler-yeni/feed/ 0
Nokia 8 Özellikleri ve Fiyatı https://teknogodz.com/nokia-8-ozellikleri-fiyati/ https://teknogodz.com/nokia-8-ozellikleri-fiyati/#respond Sun, 30 Jul 2017 00:45:54 +0000 https://teknogodz.com/?p=1421 Son zamanlarda gelişen teknoloji ve işletim sistemlerini yakalayamayan Nokia batmanın eşiğine dayanmıştı, Nokia 8 ile inadını kırarak ilk Androidli telefonu olan Nokia 8 özellikleri ile dikkat çekiyor. Piyasaya yüksek özellikler ve uygun fiyatı ile giriş yapmayı hedefleyen Nokia hepimiz için klasikleşen dayanıklılığı konusunda ne gibi bir durumda olacak belli değil. Nitekin Nokia 8, Gorilla glass […]

The post Nokia 8 Özellikleri ve Fiyatı appeared first on TeknoGodZ .

]]>
Son zamanlarda gelişen teknoloji ve işletim sistemlerini yakalayamayan Nokia batmanın eşiğine dayanmıştı, Nokia 8 ile inadını kırarak ilk Androidli telefonu olan Nokia 8 özellikleri ile dikkat çekiyor. Piyasaya yüksek özellikler ve uygun fiyatı ile giriş yapmayı hedefleyen Nokia hepimiz için klasikleşen dayanıklılığı konusunda ne gibi bir durumda olacak belli değil. Nitekin Nokia 8, Gorilla glass teknolojisi ile üretilmiş camlar yerine Super Amoled cam kullanmakta. Zannediyoruz ki eski dayanıklılık özelliği yeni nesil Nokia 8 özellikleri arasında olamayacak.

Nokia 8 Özellikleri

Nokia yeni çıkaracağı telefonu Nokia 8 için ön sipariş formunu açmış durumda ki buda artık tamamı ile resmileştiğini gösteriyor. Android 7.1 yani en stabil android sürümü ile gelecek olan Nokia 8 Snapdragon 835 gibi yüksek klasman bir işlemci ile doldurulmuş. Ayrıca yüksek çözünürlüklü olacak ekranı ise  2560 x 1440 çözünürlükte görüntü verecek. Ayrıca 24 MP arka kamera bulunurken öz çekim için ön kamerası ise 12 Megapiksel ile desteklenmiş. Cihazın batarya değerleri henüz bilinmemekle birlikte 835 gibi bir işlemcinin harcayacağı güç tüketimini karşılaması ve 2560 x 1440 çözünürlük verirken batarya yüzdesinin su gibi akmaması için 5000 mAh gibi bir batarya ile gelmesini ümit ediyoruz. Zira telefon 5.7” boyutunda ekrana sahip olacak yeteri kadar batarya sığdırma alanları olacaktır.

  Karşınızda Huawei Mate 10!

Ayrıca görsellerde bulunan ekranın alt kısmında NOKIA yazısı her ne kadar süs gibi dursana süslemenin haricinde donanıma ek alan açmak için oluşturulmuş bir çıkıntı. buda 5.000 mAhlık batarya ihtimalini artırmakta. Nokia 8 özellikleri ve fiyatı ile bizleri tatmin edecek mi yoksa NOKIA bu oyunda gerçekten kaybeden mi göreceğiz. Zira NOKIA bu bataktayken bu kadar büyük bir yatırımla bir telefon çıkarır ve Nokia 8 piyasada kabul görmez kronik hatalar patlamalar ile karşılaşırsa. Bu ürün NOKIA’nın tarih sahnesindeki son ürünü olacaktır. Çinde kalan fabrikalarını yok pahasına Xiaomi ve Samsung‘a satar ve tarih sahnesinden silinir.

Telefonun depolama seçeneklerinde 256 GB’a akdar SD kart desteği olmakla beraber 64GB ve 128GB’lık iki versiyonu bulunacak. Henüz RAM değeri hakkında ve GPU yani ekran kartı hakkında bir bilgi olmasada Piyasa da tutunmak adına abilerinin yaptığı gibi 64 lük versiyondan 128 lik versiyonuna +1GB ram ile satış yapacağını tahmin etmekteyiz.

Nokia 8 Fiyatı

Nokia 8 fiyatı için ön sipariş kısmında geçen 3188 YEN Dolar cinsinden satışda 470 dolara tekabül etmekte. Bu fiyata vergilerimizde eklendiğinde nokia 8 türkiye fiyatı yaklaşık olarak 2000-2100 TL arasında olması bekleniyor. Türkiye satış fiyatı ve Türkiye’de güvenilir satış yapan firma çıkış yaptığında bu haber güncellenerek netlik kazandırılacaktır.

Nokia 8 Özellikleri ve fiyatı hakkında neler düşünüyorsunuz? Siz olsanız alır mıydınız? Yorumlarda buluşalım.

The post Nokia 8 Özellikleri ve Fiyatı appeared first on TeknoGodZ .

]]>
https://teknogodz.com/nokia-8-ozellikleri-fiyati/feed/ 0