Google Lens İndir (Android) (APK)

Google lens indir işlemini aşağıdaki link aracılığı ile yapabilirsiniz. Henüz tanıtımından saatler geçen Google Lens uygulaması aslında tam olarak dağıtılamadı. Uygulama devreye girip markette yerini aldığı anda bizde size Google Lens APK dosyasını ve indir işlemini yapabileceğiniz linkleri aşağıdan ileteceğiz. Henüz uygulamaya ait bir APK dosyası yok var olduğunu söyleyen ve indirmeye teşvik eden sitelere güvenmeyiniz virüs yazılımlarını sizin telefonlarınıza yüklemek istiyorlar.

[irp posts=”1013″ name=”Google Lens Nedir? Özellikleri Neler?”]

Google Lens İndir

Google Lens için çıkmış olan tüm sürümleri bu alt başlık altından indirebileceksiniz. iOs için Google Lens ve Android için Google Lens uygulaması dağıtıldığı anda bu sayfa üzerinden hemen görebileceksiniz. Haberdar olmak için aşağıda bulunan bültene abone ol butonunu kullanarak hemen uygulama çıktığı anda haberdar olabilirsiniz.

Google Lens APK

Google Lens APK dosyası boyutu ve indirme linklerinden oluşacak bu alt başlığı da indirmeye açıldığı anda görebilecek ve her zaman son sürüm şekilde Google Lens APK dosyasını indirebileceksiniz. Son sürüm ve güncel şekilde indirebileceğiniz bu uygulamanın çıktığı anda indirmek için yukarda belirttiğimiz yöntemi kullanınız.

Google Lens APK Dosyasını indirmek için Tıklayın!

[irp posts=”1019″ name=”Google Lens Hakkında Merak Edilenler”]