Oyun Haberleri 0

Bu Hafta Çıkacak Ps4 Oyunları (16 Mayıs-23 Mayıs)

Bu Hafta Çıkacak Ps4 Oyunları listesini kısa anlatımları ile beraber sizin için hazırladık.

Bu Hafta Çıkacak Ps4 Oyunları

İnjustice 2 (16 Mayıs)

Dc kahramanları ile oynadığımız dövüş oyunu. Detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun resmi sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

The Surge (16 Mayıs)

Aksiyon, RPG türündeki tek oyunculu oyun. Craft sistemi ile zenginleştirilmiş. Oyunun resmi sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Farpoint (17 Mayıs)

VR destekli FPS tarzı oyun. tek oyunculu olarak oynanıyor. Detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun resmi sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Shadow Warrior 2 (23 Mayıs)

Pc’de oynayıp çok beğendiğim, FPS türü, yeterince kanlı ve heyecan verici oyun. Geliştirme sistemi gayet güzel yerleştirilmiş, sıkılmadan soluksuz oynanabilecek bir yapım. Oyunun resmi sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Not : Bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederim. Eğer oynanış için bir video çekmemizi istiyorsanız lütfen yorum bölümüne bir istekte bulunun.

[irp posts=”814″ name=”FarCry 5 Çıkıyor!”]

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed ve The Crew 2 Duyuruldu! başlıklı makalemizde Assassin’s Creed Çıkış tarihi, Assassin’s Creed duyuruldu ve The Crew 2 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.