Mobil 41 Okuma 0

HTC U 11 Render Görselleri ve Videosu Sızdırıldı!

Htc’nin 16 Mayıs tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenen U 11 modelinin özellikleri sızdırılmıştı. Neredeyse bütün özellikleri sızdırılan modelin şimdi de render görselleri ve videosu sızdırıldı. Samsung, LG gibi markaların ardından HTC de 2017 ‘deki amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor.  Tanıtıma yakın bir süre neredeyse HTC U 11 ile ilgili bütün bilgileri edinmiş olduk. Daha önceden yazdığımız HTC U 11 Özellikleri haberine buradan ulaşabilirsiniz.

HTC U 11 Render Görselleri

HTC, U 11’in bazı özelliklerine işaret eden bazı teaserlar yayınladı. Buna göre HTC U 11, dokunmaya duyarlı çerçeveleri ve Edge Sense adı verilen teknolojisi sayesinde yeni bir özelliğe sahip olacak. HTC U 11 render  görselleri internete sızdırıldı.

91 Mobiles ve OnLeaks tarafından ortaya çıkan tasarımlarda HTC U 11 in parmak kırmızı bir versiyonu yer almakta. HTC U 11’in daha önce HTC Ocean kod adıyla görüntüleri sızdırılmıştı. Parlak Kırmızı rengin sergilendiği bu görüntüler de daha önce sızan görüntülere oldukça benzemekte.

HTC U 11 Videosu

HTC U 11 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan HTC U 11 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde HTC U 11, HTC U 11 çıkış tarihi ve HTC U 11 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir