Oyun Haberleri 0

Injustice 2 Ps4 ve Xbox da !

Hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği DC karakterlerini barındıran dövüş oyunu Injustice 2 Ps4 ve Xbox ‘da ! Hali hazırda mobil camiada indirilebilir olan injustice 2 çıkış tarihi ise ps4 ve xbox için 16 Mayıs 2017  olarak belirlenmiş. Bununla beraber pc versiyonu ne zaman çıkacak sorusu hala cevaplanabilmiş değil ama 2017 içerisinde çıkacağına dair rivayetler var. Biz de sizler gibi merakla bekliyoruz. Şu anda Injustice 2 Xbox için elimizde hiçbir fiyat bulunmasa da Injustice 2 Ps4 HepsiBurada da 209 TL ye satışa sunulmuş durumda…

Oyunun orjinal sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilisiniz.

Metin 2 Steam’e Geliyor! Hemen oku.

[irp posts=”224″ name=”Berserk and The Band of The Hawk Steamde !”]

Injustice 2 Oynanış

Warner Bros gibi bir şirket için bunları söylemek biraz gereksiz olsa da karakter çeşitliliği, grafikler ve oynanış olarak beklentileri karşılamış gözüküyor. Online olarak da oynanılabilecek injustice 2 playstation cafeler de “gelde bi mortalda eline veriyim” zamanlarının yavaş yavaş tükenmeye başladığının bir habercisi olabilir. Toparlayacak olursak, dövüş oyunlarını ve dc karakterlirini seviyorsanız bu oyun tam size göre denebilir. Lafı fazla uzatmadan sizi Injustice 2 tanıtım videosuyla baş başa bırakalım.

Injustice 2 Tanıtım Videosu

Injustice 2 – Announce Trailer

Build and power up the ultimate version of your favorite DC legends in INJUSTICE 2. With a massive selection of DC Super Heroes and Super-Villains, INJUSTICE 2 allows you to personalize every iconic character with unique and powerful gear. Take control over how your favorite characters look, how they fight, and how they develop across a huge variety of game modes.

Bir önceki yazımız olan Android Auto Uygulaması ve Kullanımı başlıklı makalemizde Android Auto, apk ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.