iPhone-11-sales
Genel 0

iPhone 11 ne zaman çıkıyor ?

iPhone 11 ne zaman çıkıyor ?

iPhone 11 ne zaman çıkıyor ?

iPhone 11 ne zaman çıkıyor ?

iPhone 11 ne zaman çıkıyor ? Apple’ın 2019 sonbaharında iPhone 11’i (veya iPhone XI) piyasaya sürmesi bekleniyor. Apple’dan resmi bir haber alınmasa da, bu söylenti fabrikası bize Apple’dan en yeni akıllı telefondan ne beklememiz gerektiğinin bir resmini vermeye başladı .

iPhone 11 Yayın Tarihi

Geçmişteki eğilimleri takip ederse, Apple’ın bir sonraki telefonu 2019 sonbaharında piyasaya sürülecek. Genel kural, en yeni telefonun piyasaya çıkış tarihinden iki hafta sonra satışa sunulmasıdır. Ön siparişler duyurudan sonra Cuma günü başlamak isteyeceklerdir. İPhone Yükseltme Programı, her yıl en son telefona sahip olduğunuzdan emin olmanın popüler ve uygun fiyatlı bir yoludur.

 

iPhone 11 Fiyatı

Henüz bir sonraki iPhone’un resmi fiyatını bilmiyoruz, ancak iPhone XS ve iPhone XS Max ile gördüğümüze benzer olması muhtemel. Fiyatlandırma 999 dolardan başlayacak ve ek depolama alanı veya daha büyük ekran için artacaktır. 256GB ve 512GB için ek seçeneklerle depolamanın 64 GB’da başlamasını bekliyoruz. Apple’ın bu yıl 1 TB seçeneği sunmasını beklemiyoruz.

Apple bu yıl düşük maliyetli bir iPhone teklif ederse (XR’ye benzer), muhtemelen 749 ABD Doları’ndan başlar ve ek depolama alanı fiyatında yükselir.

iPhone-11-sales

iPhone-11-sales

iPhone 11 Özellikleri

Beklendiği gibi, iPhone 11 iOS 13 ile piyasaya sürülecek. İOS 13’ün WWDC 2019’da duyurulması bekleniyor. Daha önceki söylentiler, Apple’ın 6.1 inç ve 6.5 inç OLED ekranlı iki yeni iPhone modeli göndereceğini ileri sürüyor. Ayrıca üçlü kamera sistemi ile gönderileceği dedikodular vardır.

 

iPhone 11 Performansı

9 – 5 Mac’tan Ben Lovejoy geçenlerde A13 çipinden görebileceklerimize dair spekülasyonlar yaptı.

Apple 7 nm’lik bir sürece bağlı kalıyor, çünkü 5nm zamanında hazır olmayacak, ancak EUV aynı alanda yaklaşık% 20 daha fazla devreye izin vermeli. Bunu beklenen daha büyük çip boyutuna bağla, Cross diyor ve en son iPad Pro modelleriyle aynı transistör sayısına sahip bir şey elde ediyorsun.

Bir önceki yazımız olan YouTube 170 milyon dolar para cezası başlıklı makalemizde YouTube 170 milyon dolar para cezası ve YouTube 170 milyon dolar para cezası aldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.