Mobil 0

iPhone SE 2’de çentikle geliyor!

Klasik iPhone tasarımından sıkılıp yeni bir görünümle karşımıza çıkan yeni iPhone’ların ne kadar sevildiği hala tartışılan bir konu. Üretimine başlanan iPhone SE 2’de çentikli üretilecek. iPhone SE’nin bir üst modeli olacak olan iPhone SE 2, iPhone X görünümüyle karşımıza çıkacak.

Üretimin neredeyse sonuna gelinen yeni modele dair sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Yıl sonuna kadar üç model tanıtacak olan Apple, galiba bizi şaşırtarak 5-6 model birden tanıtabilir. Ancak bu yeni modellerin neden iPhone X görünümüyle üretildiğini hala anlamış değilim.

Çentikli ekran yapısını nedeniyle cihazda, Touch ID yer almıyor. Çıkan görsellere bakacak olursak, cihaz çentiğe sahip, önceden iPhone SE 2’nin Face ID ile korunacağı söyleniyordu, bu çentikli üretim bu tezi doğruluyor. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise iPhone 7’ye kadar kulaklık girişinin bulunmasıydı. Şimdi üretilecek olan ve X gibi üretimlerde kulaklık girişine yer verilmediği gözlemleniyor.

Peki siz çentikli iPhone konusunda ne düşünüyorsunuz?

 

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.