APK indir 0

iRoot APK İndir (Android Root Uygulaması)

iRoot APK dosyasını aşağıdan hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Sizin için iRoot uygulamasını hızlı bir indirme yapabileceğini Google drive servisine yükleidk böylece Android telefonlarınızdan da hızlıca indirme işlemini yapıp iRoot uygulamasını telefonunuza kurup telefonu Root edebilirsiniz. Root etmenin cihazınızı garanti dışına soktuğunu ve Root yetkisini kaldırsanız dahi anlaşılabildiğini de tekrar belirtmekte fayda görüyorum. Aşağıdan APK dosyasına tıklamanız ve indirmeye hemen başlayarak yükleyebilirsiniz.

APK dosyası ile ilgili soru ve sorunlarınızı bize yorumlar kısmından ilebilirsiniz. Virüssüz bir APK dosyasıdır TeknoGodZ olarak sizler için tarayıp yükledik. Bir teşekkür yorumunu çok görmeyiniz. TeknoGodz ekibinden istediğini hileli apk ve diğer apk dosyalarını yorumlardan belirtmeniz yeterli olacaktır.

iRoot APK İndir

iRoot Android root uygulaması boyutu 9MBdır ve sizin için son sürüm olarak yüklenmiştir. iRoot APK İndir yazısına tıklamanız yeterlidir.

 

Bir önceki yazımız olan iOS 10.3.3 Özellikleri Neler? Neler Yeni? başlıklı makalemizde 10.3.3, ios ve iOS 10.3.2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.