Sosyal Yaşam 0

İzmir Marşına Küfür Videosu !

Son zamanlar da insanların hadsiz bir şekilde Mustafa Kemal Atatürk ve değelerine yaptıkları hakaretlere bir yenisi eklendi. İzmir Marşına Küfür videosu aşağıdan da izlenebilir.  İzmir Marşına Küfür eden ise öyle sıradan insanlar değil içlerinde ünlü oyuncular mevcut. Kolpaçino serisinde ünlü olan Ebubekir Öztürk arabanın orta kısmında oturarak izmir marşının melodisiyle birlikte İzmir Marşına Küfür ediyor. Küfür ederken kendi inandığı değerlere övgü yağdırıyor. Bir kişiyi sevmek diğer insanlara hakaret etmeyi mi gerektirir?

İzmir Marşına Küfür Videosu

İzmir Marşına Küfür Videosu internet üzeriinde ençok izlenen videolardan birisi haline geldi. Önceleri sevilen oyuncu şimdi ise birçok tepkiyle karşılaşıyor. Aşağıda Ebubekir Öztürk ‘ün karşılaştığı sosyal medya tepkilerini görebilirsiniz. Kimsenin kendi değerlerini savunmak için bir başkasının değerlerine saldırmadığı, kardeşce bir Türkiye umuduyla herkese iyi günler.

İzmir Marşına Küfür Tepkileri

Bir önceki yazımız olan ExtraTorrent Tamamen Kapatıldı! başlıklı makalemizde extratorent kapatıldı, ExtraTorrent Geri Dönecek mi ve ExtraTorrent Kapanma nedeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.