Sosyal Yaşam 0

İzsu Su Kesintisi Hakkında Açıklama Yaptı

İzsu su kesintisi hakkında basın açıklaması yaptı. Basın açıklaması sonrasında İzsu web sitesinde yapılan çalışmalar hakkında son durum ve sebebleriyle ilgili açıklama bulunmakta. Aşağıda 3 bölgede ki genel su kesintisi hakkında İzsu tarafından yağılan açıklamaları ve tabloları görebilirsiniz. Su kesintisini en kısa zamanda onarmaya çalıştıklarını söyleyen İzsu 2.2 metre yarıçağındaki botunun patladığını bu sebeble aşağıdaki mahallelerde su kesintisi yaşandığını iletti.

[irp posts=”711″ name=”Samsung Z4 Özellikleri”]

Cennetçeşme, Devrim, Cennetoğlu, Yunus Emre Seyhan, Aydın, Aşık Veysel, Osman Aksüner, Reis, Sarıyer, Bozyaka, Barış, Gülyaka, Bahar, Çalışıkuşu, Doğanay, Esenlik, Kazım Karabekir, Olimpiyat Köyü. Limontepe, Özgür, Peker, Selvili, Uzundere, Uğur Mumcu, Yurtoğlu, Yüzbaşı Şerafettin, Aktepe, Umut, Gazi, Ali Fuat Erden, Kibar, Günaltay, General Asım Gündüz,Refet Bele, Vatan, Tahsin Yazıcı, Arap Hasan, Ali Fuat Cebesoy, Esenyalı, Adnan Suvari, Metin Oktay, Maliyeciler, Salih Omurtak, Şehitler, Bahriye Üçok, TOKİ konutları, Meşale evleri,

Bir önceki yazımız olan Moto C ve Moto C Plus Duyuruldu! başlıklı makalemizde Moto C, moto c plus ve Motorola Moto C fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.