Mobil 1

Katlanabilir Galaxy X Geliyor!

Katlanabilir Galaxy X modeliyle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Sektöre yeni bir ivme kazandıracağı kesin olan çıkışıyla bütün dikkatleri üzerine çekecek olan model, bu kezde Bluetooth sertifikasında görüldü.Yakın gelecekte karşımıza çıkması düşünülen model ile ilgili gelen yeni detaylar haberimizde.

[irp posts=”711″ name=”Samsung Z4 Özellikleri”]

Katlanabilir Galaxy X Geliyor!

Galaxy X olarak adlandırılan model ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre katlanabilir telefonun Bluetooth sertifikasını Bluetooth SIG’ den aldığını iddia edildi. Bu söylentilere ek olarak ise SM-G888N0 isimli model Wİ-Fİ Alliance üzerinden Wİ-Fi sertifikası da almıştı. Hiçbir Samsung modeliyle eşleşmeyen bu model Android 6.0.1 ile çalışmakta.

Bluetooh 4.2 ile çalışacak olması ise bu modelle ilgili akıllarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Zira Samsung üst seviye modellerinde Bluetooth 5.0 kullanmaya başladı. Yakın gelecekte gelecek olan bir model için eski bir teknolojiyi kullanmak ne kadar mantıklı siz karar verin. 2018 ‘in ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen modeli merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan LG V30 Çıkış Tarihi Açıklandı! başlıklı makalemizde LG V30, LG V30 Çıkış Tarihi ve LG V30 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Katlanabilir Galaxy X Geliyor!” üzerine 1 yorum

  1. yns dedi ki:

    Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü; şimdide yazsınlar KRAL geri döndü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.