Mafia 3, Steam Türkiye’den Kaldırıldı
Genel 0

Mafia 3, Steam Türkiye’den KaldırıldıMafia 3 severlerin heyecanla bekledeği seri Mafia 3 oyunu Steam platformundan kaldırıldı.Bu kaldırma işlemi sadece türkiye’yi kapasamakta.
indir (1)
Mafia 3 steam da satın almak isteyen oyuncular steam de oyunu ne yazık ki bulamadılar. Mafia 3 89 lira gibi çok uygun fiyata sunulmaktaydı.Ancak steam üzerinden oyunu almak mümkün değildir.
Geliştirici olan Hangar 13 2K Games tarafından satışı yapılmaktadır.Türkiye de belli bir yüzde bulunmakta.Yurt dışında 59 dolara satılan Mafia 3’ün ülkemizde 89 liradan satılması çok iyi durumdayken  oyun severler üzerinde şok etkisi yarattı.
2K Games bildiğiniz gibi Steam’de TL kullanılmaya başlandığında Ubisoft ile fiyatlarında ciddi bir artış söz konusu.Bu durum bir çok tartışmayı beraberin de getirmiştir. Türkiye dağıtıcılarının da büyük payı olduğu kabul edilmekte.Ancak Avrupa ülkelerine göre oyun severler için fiyatlar yüksek görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.