Otomobil 1

Mercedes X Class Fiyatları Belirsiz Ama..!

Mercedes X Class Fiyatları konusunda henüz resmi bir açıklama yok aynı zamanda Mercedes X Class için ayrılan mercedes-benz websitesin de de henüz fiyatlar konusunda bir bilgilendirme yapılmamış fakat Yurt dışında yapılan lansmalnlarında analistler Mercedes X Class fiyatı konusunda bir fikir oluşturduklarını ve Avrupa- Amerika da çıkış fiyatının ne düzeyde ve hangi aralıkta olacağını tespit ettiklerini söylüyorlar.

[irp posts=”553″ name=”Galaxy Note 7R Fiyatı Belli Oldu”]

Mercedes X Class Fiyatı

Mercedes X Class Türkiye fiyatı henüz belli olmasada Mercedes X Class fiyatı yurt dışı için belli. analistlerin ve Ekonomistlerin yalancısıyız diyerek söze başlamak gerekirse aşağıda Avrupa ve Amerika için Mercedes X Class fiyatlarını görebilirsiniz.

  • Amerika Birleşik Devletleri için Mercedes X Class Fiyat aralığı 50.000$ – 60.000$ arasında.
  • Avrupa Ülkeleri ve Almanya için Mercedes X Class Fiyatı £34.000 – £40.000 (Pound) arasında.
  • Mercedes X Class Türkiye Fiyatı için açıklama yok ama tahmin etmek gerekirse 450.000 – 600.000 TL aarasında bir değer alacağını tahmin ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Surviving Mars Duyuruldu! başlıklı makalemizde Surviving Mars, Surviving Mars çıkış tarihi ve Surviving Mars fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Mercedes X Class Fiyatları Belirsiz Ama..!” üzerine 1 yorum

  1. SafaYunus dedi ki:

    Türkiyede satmaz bu araba,rakipleri çok güçlü VW Amarok, Nissan Navara varken kimse bu paraları verip bu arabayı almaz.Ama Amerika pazarında iyi işler çıkarabilir.Hele ki Mercedesin Türkiye disbritörünün sergilediği satış politikası ile Türkiyede Yılda 100 taneyi geçmez satış adedi o 100 adette disbritörün bayilere kota doldurmak için zorla verdiği araçlar olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.