Rehberler 357 Okuma 1

Puffs Over Hatası (Elektronik Sigarada) Çözümü!

Puffs Over Hatası elektronik sigaralarda kullanıcılar tarafından kendilerini limitlendirilmesi ve çok içmenin önüne geçilmesi için koyulmuş manuel ayarlanabilir bir özellikten kaynaklanmakta. Yani aslında bu bir hata değil ve elektronik sigaranın size sunduğu bir imkan eğer bu sorunu çözmek ve bir daha puffs over hatası ile karşılaşmak istemiyorsanız aşağıdan konunun çözümünü size anlattığımız kısmı dikkatlice takip edip uygulayınız.

Puffs Over Hatası Çözümü

Puffs Over sorunu nu çözmek için cihazınızın menüsüne giriş yaptığınızda Puff menüsününü göreceksiniz o meniye giriş yapınız. O menüye girdiğinizde Max yada Max Puff şeklinde bir parametre göreceksiniz eğer karşılığında bir sayı yazmaktaysa bu Puff yeni sigarada çekme sınırlaması koyulduğu anlamına geliyor. Menüden Max seçeneğinin üstüne gelerek oradaki sayıyı 0 ‘a çevirmeniz gerekmekte. 0  sınırsız çekim anlamına gelmektedir ve sorunuuzu çözecektir. Sorun çözüldüyse yorumlardan bize bildirmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan iOS 10.3.1 JailBreak Yapma (Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde 10.3.1, ios ve iOS 10.3.1 JailBreak hakkında bilgiler verilmektedir.

“Puffs Over Hatası (Elektronik Sigarada) Çözümü!” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    güzel bir yazı olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir