snapchat
Mobil 2

Snapchat, ailelerimize odaklandı!

Snapchat, NCAA isimli kanalda hafta sonu TV reklamı yayınladı. Amaçları ise yeni bir hedef kitleye sahip olmak gibi görünüyor. Ebeveynlerinde Snapchat’ta olması kanaatine veren Snapchat yetkilileri, “Nasıl göründüğünü gör ve kendini önemli hisset” başlıklı reklamı ile köpek kulağını dedelerimize ve ninelerimize koymayı hedefliyor.

Reklam Snapchat’i tamamen çekici kılıyor, gerçekten çok başarılı kurgulanmış bir reklam. Ninelerimiz ve dedelerimizin hikayelerini İnstagram’a değil de ultra çekici olan Snapchat’a atmalarını öneriyor. Snapchat, ailenle birlikte anılarını saklayabileceğin bir yer değil, kendini köpek yaptığın saçma bir uygulamadır benim açımdan. Ama yine de duyguları ve hatıraları burada saklamayı hedefleyen ve bunu başaran kitle yok değil.

[irp posts=”1956″ name=”Elon Musk’tan 1 Nisan ‘Tesla İflas Etti”]

Yeni kitle kazanma çabaları çok yersiz, çünkü ünlüler gemiyi çoktan terk etti. Takipçilerini de burada yayın yapmamaları konusunda uyararak hem de. Altı yıl önce başlatılan bir platformun yararlı tanıtımında ziyade, hayatta kalma taktiklerini büyük bir özveri olarak görüyor ve kendilerini alkışlıyorum. Ama bu reklam yine de Snapchat’e bayağı bir kitle kazandıracak gibi.

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

“Snapchat, ailelerimize odaklandı!” üzerine 2 yorum

  1. Özde 09 dedi ki:

    Paylasim icin tesekkürler.

  2. hakan sarıkaya dedi ki:

    teşekkürler paylaşım için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.