Vodafone Arena’nın Internet Altyapısı
Genel 0

Vodafone Arena’nın Internet Altyapısı

Vodafone Arena’nın Internet Altyapısı

Vodafone Arena geçtiğimiz günlerde açılmış olup Beşiktaş’ın ilk maçını yendiği bir takımdır. Bu stad diğer stadlara göre oldukça fazla avantajları bulunan bir stad olmaktadır. Stad bu özelliklerinin yanı sıra akıllı stad olarak da adlandırılmaktadır. Stad üzerinde geçtiğimiz günlerde maçın olduğunu belirtmiştik. Bu maç sırasında maçı izlemeye gelen kişilere ücretsiz olarak internet erişimi sağlandı. Erişim yapan taraftarların yorumlarına bakılacak olursak stadın alt yapısı oldukça geliştirilmiş ve bir o kadar da hızlı bir alt yapıya sahip durumda. Stadın teknolojik alt yapısını geliştirmek ve kurmak amacıyla yaklaşık olarak 12 milyon harcandığını öğrenilmiştir. Vodafone Arena internet ağıüzerinden sosyal medya ve diğer paylaşımlarda bulunmak isteyen taraftarların oldukça hızlı erişim sağladığı ve yapmış oldukları hız testlerinde normal internet kullanıcılarına göre oldukça yüksek geri dönüşler alındığı da öğrenilmiştir.
vadofone arena
[irp posts=”1826″ name=”Elon Musk, Facebook hesaplarını kapattı!”]
Bu tür taraftar yorumlarını da önümüze kattığımızda oldukça fazla olumlu geri dönüşlerin olduğunu görebilmekteyiz. Ancak bir stadın diğer özelliklerinin önemli ve gözde olması her zaman daha iyi olacaktır. İnternet hızının iyi olmasının nedeni bu tür büyük Telekom şirketlerinin sponsorluğunda yapılmış olmasından kaynaklanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.