watchos-4.3.1-beta
Giyilebilir 4

watchOS 4.3.1 Beta yayınlandı! işte Güncellemeler

Apple’ın yeni yazılım aktüellemeleri geçtiğimiz hafta yayınlandı. Özelikle iOS 11.3 aktüellemesinin yayınlanmasının hemen peşinden, kullanıcıların tüm alakası de bu alana çekildi. Pil gücü sisteminin kullanılması, yeni animoji karakterlerinin kullanıma girmesi, bunun yanında hataların giderilmesi gibi ehemmiyetli farklıkların yapıldığı iOS 11.3 sürüm yenilemesi esnasında watchOS 4.3 aktüellemesinin de yayınlandığını gördük. Geçtiğimiz hafta Apple için bu şekilde oldukça yoğun bir haftanın geçtiğini görmüştük.

[irp posts=”1950″ name=”Akıllı telefonlar, gezegenimizi hızla yok ediyor!”]

Tüm bunların hemen peşinden ise yeni aktiviteler ortaya çıktı. Yalnızca bir hafta sonrasında öncelikle yeni büyük aktüelleme olan iOS 11.4 için yeni beta sürümü yayınlandı. Hemen hemen peşinden ise watchOS 4.3.1 Beta sürümü yayınlandı.

watchOS 4.3.1 işte Güncellemeleri

watchOS için gelen en son beta sürümü, geçtiğimiz hafta dağıtılan watchOS 4.3‘ten sonra çeşitli iyileştirmeler ile geliyor. En son halka açık sürümde(4.3) Apple, Müzik uygulamasında iyileştirmeler yapmıştı ve portre modu için destek ilave etmişti.

WatchOS’un 4.3.1 beta sürümü hakkında yeni bilgiler geldikçe size aktarmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Harika dans eden robot, insanlara iyi görünmeye çalışıyor! başlıklı makalemizde elon musk, Harika dans eden robot ve insanlara iyi görünmeye çalışıyor! hakkında bilgiler verilmektedir.

“watchOS 4.3.1 Beta yayınlandı! işte Güncellemeler” üzerine 4 yorum

 1. Kaan dedi ki:

  Beğendim

 2. Mehmet dedi ki:

  Güzel paylaşım

 3. Anonim dedi ki:

  Güzel paylaşım

 4. Memiş dedi ki:

  Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.