Genel 77 Okuma 2

Yapay Zeka ve Robotlar Dengeleri Değiştirecek

Yapay zeka ve robotik teknolojilerin hızla gelişmeye devam etmesi, mesleklerin geleceklerini tehlikeye sokacağa benziyor. Öyle ki ; yeni teknolojiler ortaya çıktıkça kolaylaşan hayat şartlarına hemen herkes ilgi ile bakıyor. Öte yandan eski teknoloji ve tasarımlar ise aniden duraksama evresine giriyor. Ve bu da dengelerin bir anda alt üst olmasına neden oluyor.

Dünyaca ünlü şirket olan Amazon, yeni bir devir açacak bir mağaza kurdu. Bu mağazada;müşteriler kasaya uğramadan alışverişlerini tamamlayabilecek. Amazon, perakende olarak ilk mağazasını Seattle‘da açtı.Açılan mağaza, yakın dönemde mağazaların selameti ve istikameti açısından oldukça etkili bir konuma sahip. Açılan mağazadaki sisteme göre tavana yerleştirilmiş kameralar yardımıyla, müşteri hareketleri ve aldıkları ürünler belirlenecek. Ve ardından ürün bedelleri müşterilerin banka kartlarına direkt olarak yansıtılıyor

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefon Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? başlıklı makalemizde Akıllı telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz, Alırken ve android hakkında bilgiler verilmektedir.

“Yapay Zeka ve Robotlar Dengeleri Değiştirecek” üzerine 2 yorum

  1. Yusuf şimşek dedi ki:

    teşekkürler paylaşım için

  2. Mehmet dedi ki:

    Siteniz sade ve güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.